Gorące trendy jesień/zima 2020!

Okres jesienno-zimowy jest często trudny i towarzyszy mu niekiedy pogorszenie się naszego nastroju spowodowane przez to, że dociera do nas mniej promieni słonecznych, a często również inne warunki atmosferyczne również nas nie rozpieszczają. Jednym z lekarstw na małe smutki może być właśnie zabawa modą! Podczas jesieni i zimy możesz zaszaleć ze swoją stylizacją! Poniżej przedstawimy Ci najgorętsze stylizacje tego sezonu jesień/zima 2020!

Czerwony to kolor jesieni i zimy 2020!

Jesień i zima 2020 wyjątkowo upodobała sobie czerwony kolor. Czerwony jest obecnie na tyle modny, że możesz sobie spokojnie pozwolić, aby cała Twoja stylizacja była utrzymana w tym kolorze! Możesz ubrać się w kobiecą, śmiałą czerwień od stóp do głów! W tym sezonie na pokazach mody można było zobaczyć wiele intrygujących czerwonych sukienek maxi, a także piękne czerwone płaszcze.

Ubierz się na czerwono i ruszaj podbijać jesienne i zimowe ulice! Jeżeli brakuje Ci jakiegokolwiek elementu garderoby możesz zapoznać się z ofertą sklepu Pepegi! Odzież outletowa Adidas w Pepegi.eu to bogata oferta ubrań, w której znajdziesz również modne propozycje na jesień i zimę.

Jesień i zima 2020 to sezon na motywy kwiatowe!

Jeżeli kochasz motyw kwiatowy na pewno ucieszysz się, że możesz swobodnie wybierać takie ubrania również jesienią i zimą! Kwieciste printy to gorący trend tego sezonu, który widać przede wszystkim w połączeniu z czarnymi elementami garderoby oraz rozkloszowanym fasonem ubrań! Ubrania z kwiecistym motywem prezentowane na wybiegach wyglądają jakby dopiero co wyszły spod rąk artysty!

Jesień i zima 2020 to czas na ponadczasową kratę!

Ubrania w kratę są klasykiem, który co kilka sezonów wraca w projektach największych domów mody. Tak stało się również i tym razem. Szczególnie modne były ubrania w drobną kratkę utrzymane w beżach, brązach oraz szarościach. Krata w tym sezonie pojawi się szczególnie na sukienkach oraz płaszczach.

Trendy jesień/zima 2020 – podsumowanie

W sezonie jesień/zima 2020 powróciły dobrze znane motywy takie jak kwiatowe printy czy motyw kratki. Masz już pomysły na swoje jesienne i zimowe stylizacje? Oprócz przedstawionych powyżej trendów, na wybiegach znalazły się również ubrania ozdobione falbanami, stylizacje w kolorach srebra, a także soczystej limonki, pomarańczy czy jabłkowej zieleni.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.