Poznaj markę Desigual

Poznaj jedna z bardziej oryginalnych marek, jaką jest Desigual! Wyróżniające się z tłumu, zapewnia Ci rozpoznawalność na ulicach. W ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór ubrań, ale również dodatków, okryc wierzchnich i innych. Desigual to jedna z bardziej oryginalnych marek dostępnych na rynku – poznaj ja lepiej!

Desiqual — historia marki

Markę założył Thomas Meyer, szwajcarski przedsiębiorca, który w 1984 wraz ze swoim bratem Christianem otworzył pierwszy sklep na Ibizie. Kilka lat później firma przeniosła się do Barcelony, gdzie do dziś ma siedzibę. Nie sposób pominąć jednej z ważniejszych dla marki osób, którą jest Manell Adel, prezes Desigual w latach 2002-2013, dzięki któremu zyski firmy w 2011 przekroczyły ponad 560 mln euro, a sprzedaż asortymentu wzrosła o 20% w stosunku do poprzednich lat. Aktualnie firma zatrudnia ponad 4 tys. pracowników w 72 krajach.

Desiqual — styl

Słowo Desigual możemy przetłumaczyć jako „to nie to samo”. Marka charakteryzuje się kontrastującymi kolorami, które łączone są na zasadzie patchworku. Styl Desigual można określić jako boho i etno z elementami retro. Ubrania, ozdobione są kwiatami, paskami, kropkami oraz charakteryzują się asymetrycznymi fasonami i niespotykanymi krojami.

Od początku swojego istnienia marka współpracowała z wieloma znanymi projektantami i artystami, m.in. z Christianem Lacroix oraz z grupą artystów cyrkowych z kanadyjskiego Cirque du Soleil. Efektem tego jest powstanie oryginalnej kolekcja 60 fasonów odzieży i akcesoriów.

W asortymencie marki znajdziemy dużo propozycji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej.

Desiqual – sklepy

Zastanawiasz się, gdzie możesz spotkać sklepy Desigual? Znajdziesz je w Andorze, Arabii Saudyjskiej, Armenii, Australii, Austrii, Bahrajnie, Białorusi, Belgii, Brazylii, Bułgarii, Chile, Chinach, Chorwacji, Czechach, Danii, Dominikanie, Egipcie, Estonii, Filipinach, Finlandii, Francji, Gruzji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Hongkongu, Islandii, Indiach, Indonezji, Irlandii, Izraelu, Japonii, Kanadzie, Katarze, Korei Południowej, Kazachstanie, Kolumbii, Kuwejcie, Libanie, Łotwie, Malezji, Meksyku, Niemczech, Norwegii, Panamie, Peru, Portugalii, Rumunii, Rosji, Serbii, Singapurze, Słowacji, Słowenii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Tajlandii, Tunezji, Turcji, Tajwanie, Ukrainie, Urugwaju, Włoszech, Wenezueli, Węgrzech, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W Polsce możesz spotkać pięć sklepów firmowych: w Warszawie, w Poznaniu i w Krakowie. Dodatkowo Desiqual znajdziesz także w Pepegi Premium Outlet!

Źródło zdjęć: freepik.com

Poznaj markę Desigual
Poznaj jedna z bardziej oryginalnych marek, jaką jest Desigual! Wyróżniające się z tłumu, zapewnia Ci rozpoznawalność...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *